Brand Business Hotel
MENÜ
KİŞİSEL BAKIM

Brand Business Pansiyon olarak L‘occitane citrus & Verbena markasının en değerli ürünlerini değerli misafirlerimizin kullanıma sunulmaktadır.

Saç Bakım Ürünleri:

L‘occitane citrus & Verbana markasının saç bakım ürünleri meyvemsi ve köpüklü notalarıyla saç derisini nazikçe temizleme özelliğine sahip olup cildde tazelik hissi uyandıran hoş kokusuyla ön plana çıkmaktadır.

Hijyen Ürünleri:

Brand Busıness Suıts’te kullanıma sunulan L ‘occitane & Provence markasının ekstra bir bitkiyle formula edilmiş karite yağı ile zenginleştirilmiş yumuşatıcı ve koruyucu özelliğe sahip sabunlar değerli misafirlerimizin kullanıma sunulmuştur.

KALİTELİ UYKU

Brand Business Pansiyon uluslararası standartlara uygunluğu test edilmiş yüksek mühendislik çalışmalarıyla tasarlanmış içerdiği bakır moleküller sayesinde vücut ısısını yatak yüzüyine dağıtarak yazın serin ve kesintisiz uyku ortamı oluşturan kış aylarında ise sıcak ve sağlıklı uyku ortamı sunan, Cool & Vool teknolojisine sahip yataklarıyla değerli misafirlerimize kaliteli bir uyku deneyimi sunmaktadır.

• Blackout Perde
• Kaliteli Çarşaf ve Nevresim Takımı
• Slikon Yastık
• Kaztüyü Yastık
• Ortopedik Yastık
BANYO TEKSTİLİ

Brand Busıness Pansiyon olarak banyolarımızda kullandığımız ürünlerimiz havadaki nemi iyi bir şekilde emen ısıyı vücudun dışına taşıyıp kişiye daha serin tutan hertürlü hava şartlarına uygun %100 pamuklu kumaştan üretilmiş olup siz değerli misafirlerimizin kullanıma sunulmuştur.

0%